Prodej disků

Prodáváme kompletní sortiment hliníkových kol a plechových ráfků na všechny druhy automobilů. Plechové disky nebo elektrony? Jednoduchá odpověď – elektrony na léto, plechové disky na zimu. Stav českých silnic a jejich zimní údržba by Vašim elektronům dost zkrátila životnost, proto dejte přednost „plecháčům“.

Sjede-li se vzorek na minimální přístupnou hloubku, je Vaší povinností pneumatiku vyměnit. Jízdou na sjeté pneumatice porušujete zákon a ohrožujete sebe i ostatní účastníky silničního provozu. Neriskujte a přijďte si k nám vyměnit pneumatiky včas.

Nabízíme široký sortiment pneumatik pro osobní, užitkové a nákladní vozy a rádi Vám poradíme s výběrem vhodného typu. A budete-li si přát, ihned Vám koupené pneumatiky vyměníme v našem pneuservisu.

Naše společnost Vám nabízí a zaručuje:

  • široký sortiment hliníkových a plechových ráfků
  • poradenství při výběru
  • prodej příslušenství
  • odborná výměna disků v našem pneuservisu
  • plná záruka s podporou doplňkových služeb

Při výběru lítých kol není důležitý pouze design, ale i další důležité parametry, na které je třeba myslet. Před tím, než s výběrem začnete, podívejte se do velkého technického průkazu – tam se dozvíte, po jakých kolech se můžete zhruba poohlížet.

Plechové disky jsou velice odolné a v zimě Vám udělají dostatečnou službu. A navíc i plechové disky udělají Váš vůz atraktivním při použití pěkných poklic.

Dle Vašeho přání Vám rádi poradíme při koupi nových disků pro Vaše vozidlo tak, abyste byli s výběrem kol nadmíru spokojeni.

Pěkné disky dělají pěkné auto.