Půjčovna autopříslušenství

Pokud potřebujete na dovolenou či menší výlet nosič kol nebo střešní box, nemusíte si ho nutně kupovat. Část našeho sortimentu Vám poskytneme k zapůjčení, a to za velmi příznivé ceny. Jedná se o autopříslušenství, které si u nás můžete i koupit. Půjčením si tak můžete vyzkoušet, zda by pro Vás bylo vhodné autopříslušenství následně zakoupit.

Vzhledem k bezvadnému technickému provedení používaných nosičů garantujeme neporušenost laku v místech kontaktu nosiče a karoserie vozu. Většina nosičů a boxů je vybavena zamykáním, nebo je nutno při demontáži použít speciální nářadí.

K zapůjčení nabízíme

Střešní box Thule Spirit 780

Střešní box s aerodynamickým designem pro minimalizaci odporu vzduchu, hluku a vibrací. Systém Power-Grip umožňuje snadné a bezpečné uchycení na střeše vozu. Několik omykacích bodů poskytuje maximální bezpečí a ochranu proti krádeži.

Nosič na 2 kola na tažné zařízení

Tento nosič je vhodný pro všechny typy tažných zařízení – díky možnosti sklopení umožňuje přístup do zavazadlového prostoru. Lehká a pevná konstrukce se zabezpečením proti krádeži zajišťuje snadnou instalaci na vůz i jednoduché připevnění kol.

Střešní nosiče na kola

Univerzální nosiče na kola na střechu lze namontovat na různé střešní tyče až do šířky 60 mm. Lehká a pevná hliníková konstrukce umožňuje upevnit jízdní kola rychle, pohodlně a bezpečně. Veškeré upevnění kola můžete provést otočením kolečka jednou rukou.

Příčníky na Škoda Octavia II a další

Příčníky jsou sice malým, ale velice praktickým a užitečným pomocníkem pro přepravu různého sportovního vybavení, jízdních kol a dalších nákladů. Jednoduchá montáž zaručuje snadnou manipulaci a nosnost až 100 kg Vám umožní přepravit téměř cokoliv.

Samozřejmostí jsou pravidelné kontroly a servis nabízeného sortimentu. Nevíte-li si rady nebo chcete poradit, obraťte se na nás.